RXEF020 Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
Bp200-072 LIT II
Obudowa: Rys.RXEF II
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 0.20A; napięcie: 72V; r=5.8mm; Imax 40A; 4,4R; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: MF-RX020/72-0
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,20A |
| Napięcie pracy: | 72V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 5,8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RXEF020 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.RXEF II
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4300 | 0,7860 | 0,6180 | 0,5600 | 0,5490 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RXEF020
Obudowa dokładna: Rys.RXEF II
Magazyn zewnętrzny:
8960 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6548 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RXEF020
Obudowa dokładna: Rys.RXEF II
Magazyn zewnętrzny:
63247 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5490 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-29
Ilość szt.: 1000
| Prąd znamionowy: | 0,20A |
| Napięcie pracy: | 72V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 5,8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |