RXEF075 Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
Bp750-072 LIT II
Obudowa: Rys.RXEF II
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 0.75A; napięcie: 72V; r=5.8mm; Imax 40A; 0,60R; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: MF-RX075/72-0
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,75A |
| Napięcie pracy: | 72V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 5,8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RXEF075
Obudowa dokładna: Rys.RXEF II
Magazyn zewnętrzny:
2440 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0279 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RXEF075
Obudowa dokładna: Rys.RXEF II
Magazyn zewnętrzny:
80654 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6297 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-10
Ilość szt.: 500
| Prąd znamionowy: | 0,75A |
| Napięcie pracy: | 72V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 5,8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |