Bezpiecznik: polimerowy; 1.85A
Symbol Micros:
BpA01.85-090
Obudowa: Rys.BP90-185
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 1.85A; napięcie: 90V; r=5.1mm; temperatura pracy: -40÷85°C; odpowiedniki: MF-RX185; RXEF185; FRX185-90F; 90R185; 0ZRC0185FF1A
Parametry
| Prąd znamionowy: | 1,85A |
| Napięcie pracy: | 90V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Prąd znamionowy: | 1,85A |
| Napięcie pracy: | 90V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |