Bezpiecznik: polimerowy; 2A
Symbol Micros:
BpA02.00-016
Obudowa: Rys.BP16-200
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 2A; napięcie: 16V; r=5.1mm; żywotność: 100cykli; temperatura pracy: -40÷85°C; odpowiedniki: MF-RHT200; 0ZRN0200FF1E
Parametry
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |