RUEF700 Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpA07.00-030 LIT
Obudowa: Rys RUEF2
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 7A; napięcie: 30V; r=10.2mm; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: MF-R700; BpA07.00-030; FRU700-30F; 30R700; 0ZRB0700FF1A
Parametry
| Prąd znamionowy: | 7,0A |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 10,2mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RUEF700 RoHS
Obudowa dokładna: Rys RUEF2
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,1500 | 1,9800 | 1,5600 | 1,4000 | 1,3700 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RUEF700
Obudowa dokładna: Rys RUEF2
Magazyn zewnętrzny:
5111 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3700 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: RUEF700
Obudowa dokładna: Rys RUEF2
Magazyn zewnętrzny:
175 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8916 |
| Prąd znamionowy: | 7,0A |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 10,2mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |