Bezpiecznik: polimerowy; 10A
Symbol Micros:
BpA10.00-016 r=5.1mm
Obudowa: Rys.BP16-1000 r=5,1mm
Bezpiecznik: polimerowy; THT; prąd: 10A; napięcie: 16V; r=5.1mm; temperatura pracy: -40÷85°C;
Parametry
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | Nie dotyczy |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Raster: | 5,1mm |
| Montaż: | THT |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |