0ZCM0002FF2G Bel Fuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS03-020-60 B
Obudowa: Rys.Bp0603 B
Bezpiecznik: polimerowy; SMD0603; prąd: 0.02A; napięcie: 60V; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: BpS03-020-60
Parametry
| Prąd znamionowy: | 20mA |
| Napięcie pracy: | 60V |
| Obudowa: | 0603 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Prąd znamionowy: | 20mA |
| Napięcie pracy: | 60V |
| Obudowa: | 0603 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |