0ZCJ0050AF2E Bel Fuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS06-500-24 B
Obudowa: Rys.BpS1206 B
Bezpiecznik: polimerowy; SMD1206; prąd: 0.50A; napięcie: 24V; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiednik: BpS06-500-24
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 1206 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: BEL FUSE
Symbol producenta: 0ZCJ0050AF2E RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1206 B
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2980 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1100 | 0,5910 | 0,4580 | 0,4230 | 0,4050 |
Producent: BEL FUSE
Symbol producenta: 0ZCJ0050AF2E
Obudowa dokładna: Rys.BpS1206 B
Magazyn zewnętrzny:
54000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4397 |
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 1206 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |