1206L150THWR Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS06A01.50-06 LIT
Obudowa: Rys.BpS1206 LIT
Bezpiecznik: polimerowy; SMD1206; prąd: 1.5A; napięcie: 6V; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: MF-NSMF150; NANOSMDC150F-2; FSMD150-1206R; BpS06A01.50-06
Parametry
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie pracy: | 6V |
| Obudowa: | 1206 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 1206L150THWR RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1206 LIT
karta katalogowa
Stan magazynowy:
120 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 40+ | 120+ | 480+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4100 | 0,9180 | 0,6740 | 0,5900 | 0,5430 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 1206L150THWR
Obudowa dokładna: Rys.BpS1206 LIT
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5430 |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie pracy: | 6V |
| Obudowa: | 1206 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |