Bezpiecznik: polimerowy; 0.50A
Symbol Micros:
BpS12-500-16
Obudowa: Rys.BpS1812
Bezpiecznik: polimerowy; SMD1812; prąd: 0.50A; napięcie: 16V; temperatura pracy: -40÷85°C; odpowiedniki: 0ZCG0050FF2C; MF-MSMF050/16X
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | ECE |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | ECE |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |