MINISMDC050F-2 Littelfuse
Symbol Micros:
BpS12-500-24 LIT
Obudowa: Rys.BpS1812
Bezpiecznik: polimerowy; SMD1812; prąd: 0.50A; napięcie: 24V; temperatura pracy: -40÷85°C
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
karta katalogowa
Stan magazynowy:
26 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4500 | 0,7960 | 0,6260 | 0,5800 | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4500 | 0,7960 | 0,6260 | 0,5800 | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
karta katalogowa
Stan magazynowy:
700 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4500 | 0,7960 | 0,6260 | 0,5800 | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4500 | 0,7960 | 0,6260 | 0,5800 | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
Magazyn zewnętrzny:
133977 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
Magazyn zewnętrzny:
5950 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5560 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: MINISMDC050F-2
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812
Magazyn zewnętrzny:
563 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0957 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-29
Ilość szt.: 2000
| Prąd znamionowy: | 0,50A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |