0ZCG0260BF2B Bel Fuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS12A02.60-16 B
Obudowa: Rys.BpS1812 B
Bezpiecznik: polimerowy; SMD1812; prąd: 2.60A; napięcie: 16V; temperatura pracy: -40÷85°C odpowiedniki: 1812L260/16MR
Parametry
| Prąd znamionowy: | 2,6A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: BEL FUSE
Symbol producenta: 0ZCG0260BF2B RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812 B
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7100 | 1,1200 | 0,8060 | 0,6900 | 0,6570 |
Producent: BEL FUSE
Symbol producenta: 0ZCG0260BF2B
Obudowa dokładna: Rys.BpS1812 B
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7300 |
| Prąd znamionowy: | 2,6A |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Obudowa: | 1812 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Montaż: | SMD |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |