2920L150/60MR Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS20A01.50-60 LIT
Obudowa: Rys.BpS2920 LIT
Bezpiecznik: polimerowy; SMD2920; prąd: 1.50A; napięcie: 60V; temperatura pracy: -40÷85°C
Parametry
| Prąd znamionowy: | 0,75A |
| Napięcie pracy: | 60V |
| Obudowa: | 2920 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Prąd znamionowy: | 0,75A |
| Napięcie pracy: | 60V |
| Obudowa: | 2920 |
| Producent: | Littelfuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |