0ZCF0200AF2C Bel Fuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BpS20A02.00-24 B
Obudowa: Rys.BpS2920 BEL
Bezpiecznik: polimerowy; SMD2920; prąd: 2A; napięcie: 24V; temperatura pracy: -40÷85°C; odpowiedniki: 2920L200/24DR; BpS20A02.00-24
Parametry
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 2920 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Obudowa: | 2920 |
| Producent: | Bel Fuse |
| Raster: | 0 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Typ bezpiecznika: | Polimerowy |