PTF18THR Stelvio Kontek Gniazdo
Symbol Micros:
BPTF18THR
Obudowa: Rys.BPTF18THR
Gniazdo bezpiecznikowe; 5x20mm; 10A; 250V; r=22,4mm; THR; czarne; wymiary: 24,8x16,7x9,6mm
Parametry
| Wymiary korpusu: | 24,8x16,7x9,6mm |
| Raster: | 22,4mm |
| Rozmiar bezpiecznika: | 5x20mm |
| Prąd: | 10A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | Stelvio Kontek |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary korpusu: | 24,8x16,7x9,6mm |
| Raster: | 22,4mm |
| Rozmiar bezpiecznika: | 5x20mm |
| Prąd: | 10A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | Stelvio Kontek |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | THR |
| Typ akcesoriów: | Gniazdo |