179020.0,8 Siba Bezpiecznik
Symbol Micros:
Bss800 S
Obudowa: Rys.bezp5x20
Bezpiecznik: szybki; szklany; WTA; prąd: 800mA; napięcie: 250V; wymiary: 5x20mm odpowiedniki: Bss800; 0217.800MXP; 0034.1515
Parametry
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 0,80A |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 179 020 800mA RoHS
Obudowa dokładna: Rys.bezp5x20
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1073 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 40+ | 100+ | 700+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3200 | 0,8400 | 0,6080 | 0,5390 | 0,4800 |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 179020.0,8
Obudowa dokładna: Rys.bezp5x20
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4800 |
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 0,80A |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |