0312010.HXP Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BssA10.00 LIT-6x32
Obudowa: Rys.bezp6.3x32
Bezpiecznik: szybki; szklany; prąd: 10A; napięcie: 250V; wymiary: 6.3x32mm
Parametry
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Wymiary korpusu: | 6.3x32mm |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 0312010.HXP
Obudowa dokładna: Rys.bezp6.3x32
Magazyn zewnętrzny:
3200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8886 |
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Wymiary korpusu: | 6.3x32mm |