179120.0.16 Siba Bezpiecznik
Symbol Micros:
Bsz160 S
Obudowa: Rys.bezp5x20
Bezpiecznik: zwłoczny; szklany; prąd: 160mA; napięcie: 250VAC; wymiary: 5x20mm odpowiedniki: 0218.160MXP; Bsz160; 0034.3109
Parametry
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 0,16A |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 179120 160mA RoHS
Obudowa dokładna: Rys.bezp5x20
karta katalogowa
Stan magazynowy:
900 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 40+ | 100+ | 700+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3200 | 0,8400 | 0,6080 | 0,5390 | 0,4800 |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 179120.0,16
Obudowa dokładna: Rys.bezp5x20
Magazyn zewnętrzny:
4200 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4800 |
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 0,16A |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |