522.030 Eska Bezpiecznik
Symbol Micros:
BszA16.00 ESKA
Obudowa: Rys.bezp5x20
Bezpiecznik: zwłoczny; szklany; prąd: 16A; napięcie: 250VAC; wymiary: 5x20mm odpowiedniki: BszA16.00; 0213016.MXP; 179120.16; 0034.3129
Parametry
| Producent: | ESKA |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 16A |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |
Producent: ESKA
Symbol producenta: 522030
Obudowa dokładna: Rys.bezp5x20
Magazyn zewnętrzny:
2300 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5484 |
| Producent: | ESKA |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Prąd znamionowy: | 16A |
| Wymiary korpusu: | 5x20mm |