CY8C29466-24PVXI
Symbol Micros: CY8C29466-24pvxi
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: SSOP28
8-bit MCU; 32kB-FL; 2kB-SRAM; 24 I/O; 3V~5,25V; 24MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: CY8C29466-24PVXIT; CY8C29466-24PVXI;
Parametry
Obudowa: SSOP28
Zakres napięcia zasilania: 3V~5,25V
Liczba wejść/wyjść: 24
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć RAM: 2kB
Producent: Cypress
Pamięć FLASH: 32kB
Producent: Infineon Symbol producenta: CY8C29466-24PVXI Obudowa dokładna: SSOP28
Magazyn zewnętrzny:
650 szt.
ilość szt. 47+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
47
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Infineon Symbol producenta: CY8C29466-24PVXIT Obudowa dokładna: SSOP28
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Liczba wejść/wyjść: 24
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć RAM: 2kB
Producent: Cypress
Pamięć FLASH: 32kB
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C