CY8C29466-24SXI CYPRESS
Symbol Micros: CY8C29466-24sxi
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: SOP28
8-bit MCU; 32kB-FL; 2kB-SRAM; 24 I/O; 3V~5,25V; 24MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: CY8C29466-24SXIT;
Parametry
Obudowa: SOP28
Zakres napięcia zasilania: 3V~5,25V
Liczba wejść/wyjść: 24
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć FLASH: 32kB
Producent: Infineon Symbol producenta: CY8C29466-24SXI Obudowa dokładna: SOP28
Magazyn zewnętrzny:
54 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
musi przekraczać 40 Euro.
Liczba wejść/wyjść: 24
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć FLASH: 32kB
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C