CY8C29566-24AXI  CYPRESS
Symbol Micros: CY8C29566-24axi
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TQFP44
8-bit MCU; 32kB-FL; 2kB-SRAM; 40 I/O; 3V~5,25V; 24MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: CY8C29566-24AXIT;
Parametry
Obudowa: TQFP44
Zakres napięcia zasilania: 3V~5,25V
Liczba wejść/wyjść: 40
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć FLASH: 32kB
Producent: Infineon Symbol producenta: CY8C29566-24AXI Obudowa dokładna: TQFP44
Magazyn zewnętrzny:
150 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
254 szt.
ilość szt. 160+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
160
musi przekraczać 40 Euro.
Liczba wejść/wyjść: 40
Częstotliwość: 24,000MHz
Pamięć FLASH: 32kB
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C