LM12-2004A
Symbol Micros: CZ LM12-2004A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.LM12-2004A
Czujnik indukcyjny; zasięg: 0÷4mm; SCR/NO; 90÷250VAC; M12, cylindryczna; przewód: 2m; 300mA; temperatura pracy: -25°C÷75°C; metal; IP67
Parametry
Konfiguracja wyjścia: SCR/NO
Zasięg: 0÷4mm
Obudowa czujnika: M12, cylindryczna
Napięcie zasilania: 90÷250VAC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Temperatura pracy (zakres): -25°C ~ 75°C
Pozycja dostępna na zamówienie
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 20
Konfiguracja wyjścia: SCR/NO
Zasięg: 0÷4mm
Napięcie zasilania: 90÷250VAC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Klasa szczelności: IP67
Prąd pracy: 300mA
Typ czujnika: Indukcyjny
Opis szczegółowy
Kategoria: czujnik indukcyjny Konfiguracja wyjścia: SCR/NO Strefa działania: 4mm Wymiary: 12x63mm Rodzaj czoła: wysunięte Napięcie zasilania: 90~250 VDC Obudowa czujnika: cylindryczna metalowa Montaż: przewód 2mb Klasa szczelności: IP67 Prąd pracy: 200mA Pobór prądy: DC<15mA Temperatura pracy: -25°C ~ 75°C