LM12-3004NB
Symbol Micros: CZ LM12-3004NB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.LM12-3004NB
Czujnik indukcyjny; zasięg: 0÷4mm; NPN/NC; 10÷30VDC; M12, cylindryczna; przewód: 2m; 200mA; temperatura pracy: -25°C÷75°C; metal; IP67
Parametry
Konfiguracja wyjścia: NPN/NC
Zasięg: 0÷4mm
Obudowa czujnika: M12, cylindryczna
Napięcie zasilania: 10÷30VDC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Temperatura pracy (zakres): -25°C ~ 75°C
Planowany termin:
Ilość szt.: 10
Konfiguracja wyjścia: NPN/NC
Zasięg: 0÷4mm
Napięcie zasilania: 10÷30VDC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Klasa szczelności: IP67
Prąd pracy: 200mA