LM18-3008PC
Symbol Micros: CZ LM18-3008PC.
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.LM18-3008PC
Czujnik indukcyjny; zasięg: 0÷8mm; PNP/NO+NC; 10÷30VDC; M18, cylindryczna; przewód: 2m; 200mA; temperatura pracy: -25°C÷75°C; metal; IP67
Parametry
Konfiguracja wyjścia: PNP/NO+NC
Zasięg: 0÷8mm
Obudowa czujnika: M18, cylindryczna
Napięcie zasilania: 10÷30VDC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Temperatura pracy (zakres): -25°C ~ 75°C
Planowany termin:
Ilość szt.: 20
Zasięg: 0÷8mm
Napięcie zasilania: 10÷30VDC
Przyłącze: Przewód 2m
Materiał korpusu: Metal
Klasa szczelności: IP67
Prąd pracy: 200mA