744273801 Wurth Dławik mocy
Symbol Micros:
D 744273801
Obudowa: Rys.744273801
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 9uH; prąd: 3.5A; 2LN; rezystancja: 800R; wymiary: 9,3x8,3x5,3mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 9uH |
| Prąd: | 3,5A |
| Rezystancja: | 800Ohm |
| Wymiary korpusu: | 9,3x8,3x5,3mm |
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 9uH |
| Prąd: | 3,5A |
| Rezystancja: | 800Ohm |
| Wymiary korpusu: | 9,3x8,3x5,3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |