7446622002 Wurth Dławik mocy
Symbol Micros:
D 7446622002
Obudowa: Rys.7446622002
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2mH; 30%; prąd: 2A; rezystancja: 0.1R; wymiary: 18x13mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 2,2mH |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 2,2mH |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Wymiary korpusu: | 18x13mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |