784373865470 Wurth Dławik mocy
Symbol Micros:
D 784373865470
Obudowa: Rys.784373865470
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 6,5A; rezystancja: 0.085R; wymiary: 13,45x12,6x6,3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 155°C
Parametry
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 6,5A |
| Rezystancja: | 0,085 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Wurth |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 6,5A |
| Rezystancja: | 0,085 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 13,45x12,6x6,3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |