B82462A4102M000 TDK Dławik mocy
Symbol Micros: D B82462A4102M000
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.B82462A4
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1uH; 20%; prąd: 3A; rezystancja: 0.024R; wymiary: 6x6x3mm; temperatura pracy: -55°C ~ 150°C
Parametry
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 1uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 24 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: EPCOS Symbol producenta: B82462A4102M000 Obudowa dokładna: Rys.B82462A4
Magazyn zewnętrzny:
2500 szt.
ilość szt. 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 1uH
Prąd: 3A
Rezystancja: 24 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6x6x3mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C