Symbol Micros: D DJNR3015-002.2 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR3015 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 1.65A; rezystancja: 0.072R; wymiary: 3x3x1,5mm temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR3015-002.2
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 1,65A
Rezystancja: 0,072 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN3015-2R2M Obudowa dokładna: Rys.DJNR3015 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 1,65A
Rezystancja: 0,072 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 3x3x1.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C