Symbol Micros: D DJNR3015-004.7 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR3015 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 1.2A; rezystancja: 0.136R; wymiary: 3x3x1,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR3015-004.7; SRN3015C-4R7M
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 1,2A
Rezystancja: 0,136Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN3015-4R7M Obudowa dokładna: Rys.DJNR3015 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
112400 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
22000 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 1,2A
Rezystancja: 0,136Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 3x3x1.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C