Symbol Micros: D DJNR3015-006.8 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR3015 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 6.8uH; 20%; prąd: 1.05A; rezystancja: 0.211R; wymiary: 3x3x1,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR3015-006.8
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 1,05A
Rezystancja: 0,211Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN3015-6R8M Obudowa dokładna: Rys.DJNR3015 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
26000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
2000
Montaż: SMD
Indukcyjność: 6,8uH
Prąd: 1,05A
Rezystancja: 0,211Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 3x3x1.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C