WLPN303015M330PB Walsin Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR3015-033.0 WAL
Obudowa: Rys.DJNR3015 WAL
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 0.45A; rezystancja: 0,959R; wymiary: 3x3x1,5mm; temperatura pracy: -25°C ~ 120°C; zamienniki: D DJNR3015-033.0; SRN3015-330M
Parametry
| Producent: | Walsin |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,959Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Walsin |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,959Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 3x3x1.5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 120°C |