Symbol Micros: D DJNR3015-047.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR3015 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 0.38A; rezystancja: 1.406R; wymiary: 3x3x1,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR3015-047.0
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 380mA
Rezystancja: 1,406Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
2000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 380mA
Rezystancja: 1,406Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 3x3x1.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C