Symbol Micros: D DJNR3015-100.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.DJNR3015 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 20%; prąd: 0.27A; rezystancja: 2.92R; wymiary: 3x3x1,5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR3015-100.0
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 270mA
Rezystancja: 2,92Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Pozycja dostępna na zamówienie
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 270mA
Rezystancja: 2,92Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 3x3x1.5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C