SRN3030HA-100M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR3030-010.0 BRNS AUTO
Obudowa: Rys.DJNR3030 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 0.9A; rezystancja: 0.45R; wymiary: 3x3x3mm; Automotive; AEC-Q200
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 0,9A |
| Rezystancja: | 0,45 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRN3030HA-100M
Obudowa dokładna: Rys.DJNR3030 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
2100 szt.
| ilość szt. | 1400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6451 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 0,9A |
| Rezystancja: | 0,45 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 3x3x3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 155°C |