Symbol Micros: D DJNR4018-002.2 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN4018
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 2.9A; rezystancja: 0.044R; wymiary: 4x4x1.8mm temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR4018-002.2
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 2,20A
Rezystancja: 44 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
3000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 2,20A
Rezystancja: 44 mOhm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4x4x1.8mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C