Symbol Micros: D DJNR4018-003.3 TAIYO
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.NRS4018T
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 2A; rezystancja: 0.066R; wymiary: 4x4x1.8mm; temperatura pracy: -25°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR4018-003.3; SRN4018-3R3M
Parametry
Producent: Taiyo Yuden
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 2A
Rezystancja: 0,066 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: TAIYO YUDEN Symbol producenta: NRS4018T3R3MDGJ Obudowa dokładna: Rys.NRS4018T
Magazyn zewnętrzny:
136500 szt.
ilość szt. 3500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
3500
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Taiyo Yuden
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 2A
Rezystancja: 0,066 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4x4x1.8mm
Temperatura pracy (zakres): -25°C ~ 125°C