Symbol Micros: D DJNR4018-004.7 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN4018
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 20%; prąd: 1.9A; rezystancja: 0.084R; wymiary: 4x4x1.8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR4018-004.7; NRS4018T4R7MDGJ
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 1,9A
Rezystancja: 0,084 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
3000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN4018-4R7M Obudowa dokładna: Rys.SRN4018
Magazyn zewnętrzny:
441000 szt.
ilość szt. 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 1,9A
Rezystancja: 0,084 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4x4x1.8mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C