Symbol Micros: D DJNR4018-047.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN4018
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 0.6A; rezystancja: 0.78R; wymiary: 4x4x1.8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR4018-047.0; NRS4018T470MDGJ
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 0,6A
Rezystancja: 0,78 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN4018-470M Obudowa dokładna: Rys.SRN4018
Magazyn zewnętrzny:
30000 szt.
ilość szt. 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Montaż: SMD
Indukcyjność: 47uH
Prąd: 0,6A
Rezystancja: 0,78 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 4x4x1.8mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C