SRN4018TA-470M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR4018-047.0 BRNS III
Obudowa: Rys.SRN4018TA
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 0.6A; rezystancja: 0.55R; wymiary: 4x4x1.8mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 550 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRN4018TA-470M
Obudowa dokładna: Rys.SRN4018TA
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4738 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 550 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 4x4x1.8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |