Symbol Micros: D DJNR5040-010.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN5040
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 2.1A; rezystancja: 0.068R; wymiary: 5x5x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR5040-010.0
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 2,1A
Rezystancja: 0,068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Stan magazynowy:
950 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN5040-100M Obudowa dokładna: Rys.SRN5040
Magazyn zewnętrzny:
70000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 2,1A
Rezystancja: 0,068 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 5x5x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C