SRN6045TA-1R0Y Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR6045-001.0 BRNS II
Obudowa: Rys.SRN6045TA
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1uH; 30%; prąd: 8A; rezystancja: 0.01R; wymiary: 6x6x4,2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR6045-001.0; SRN6045-1R0Y
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 8A |
| Rezystancja: | 0,010 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRN6045TA-1R0Y
Obudowa dokładna: Rys.SRN6045TA
Magazyn zewnętrzny:
7000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5410 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 8A |
| Rezystancja: | 0,010 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Wymiary korpusu: | 6x6x4,2mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |