Symbol Micros: D DJNR6045-068.0 BRNS II
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN6045TA
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 68uH; 20%; prąd: 1.1A; rezystancja: 305mR; wymiary: 6x6x4,2mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR6045-068.0; SRN6045-680M
Montaż: SMD
Indukcyjność: 68uH
Prąd: 1,1A
Rezystancja: 0,3050Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN6045TA-680M Obudowa dokładna: Rys.SRN6045TA
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Montaż: SMD
Indukcyjność: 68uH
Prąd: 1,1A
Rezystancja: 0,3050Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 6x6x4,2mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C