Symbol Micros: D DJNR8040-002.2 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 2.2uH; 30%; prąd: 6.3A; rezystancja: 0.013R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-002.2; SRN8040TA-2R2Y
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 6,3A
Rezystancja: 13 mOhm
Tolerancja [%]: 30%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN8040-2R2Y Obudowa dokładna: Rys.SRN8040 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
20000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
33000 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 2,2uH
Prąd: 6,3A
Rezystancja: 13 mOhm
Tolerancja [%]: 30%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C