Symbol Micros: D DJNR8040-003.3 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 30%; prąd: 5.6A; rezystancja: 0.021R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-003.3; SRN8040TA-3R3Y
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 5,6A
Rezystancja: 0,021 Ohm
Tolerancja [%]: 30%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN8040-3R3Y Obudowa dokładna: Rys.SRN8040 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
105000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 3,3uH
Prąd: 5,6A
Rezystancja: 0,021 Ohm
Tolerancja [%]: 30%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C