Symbol Micros: D DJNR8040-004.7 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 4.7uH; 30%; prąd: 4.1A; rezystancja: 0.024R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-004.7; SRN8040TA-4R7M
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 4,1A
Rezystancja: 24 mOhm
Tolerancja [%]: 30%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN8040-4R7Y Obudowa dokładna: Rys.SRN8040 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 4,7uH
Prąd: 4,1A
Rezystancja: 24 mOhm
Tolerancja [%]: 30%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C