SRN8040-6R8Y Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR8040-006.8 BRNS
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 6.8uH; 30%; prąd: 3.9A; rezystancja: 0.033R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-006.8; SRN8040TA-6R8M
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 6,8uH |
| Prąd: | 3,9A |
| Rezystancja: | 0,033 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 6,8uH |
| Prąd: | 3,9A |
| Rezystancja: | 0,033 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Wymiary korpusu: | 8x8x4mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |