Symbol Micros: D DJNR8040-010.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 3.1A; rezystancja: 0.05R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-010.0; SRN8040TA-100M
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 3,1A
Rezystancja: 0,05 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: Bourns Symbol producenta: SRN8040-100M Obudowa dokładna: Rys.SRN8040 BRNS
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 3,1A
Rezystancja: 0,05 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 8x8x4mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C