SRN8040-680M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D DJNR8040-068.0 BRNS
Obudowa: Rys.SRN8040 BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 68uH; 20%; prąd: 1.1A; rezystancja: 0.275R; wymiary: 8x8x4mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-068.0; SRN8040TA-680M
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 68uH |
| Prąd: | 1,1A |
| Rezystancja: | 0,275Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 68uH |
| Prąd: | 1,1A |
| Rezystancja: | 0,275Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 8x8x4mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |